wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU
ITC Audio oferuje produkty AVISmedia zapraszamy do sklepu

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

NOWOŚĆ !!!  Bezprzewodowy system konferencyjny serii 500. Zobacz w zakładce "systemy konferencyjne"

T-6704 Czterokanałowy adapter sieciowy

T-6704 Czterokanałowy adapter sieciowy

SYMBOL: T-6704

Cena brutto 7941.12 PLN
netto: 6456.2 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

      4 – kanałowy kontroler systemu IP. Każdy z 4 kanałów posiada swój indywidualny adres IP, możliwość włączenia/wyłączenia przekazu z serwera, indywidulaną regulację głośności dla każdej z 4 stref oraz 4 niezależne niesymetryczne wyjścia audio (0dB) do podłączenia wzmacniaczy mocy. Dodatkowo wyjścia 230V automatycznie włączane/wyłączane po detekcji sygnału audio, służące do włączania zasilania np. wzmacniaczy mocy. Posiada również złącza do podłączenia linii głośnikowych wyposażonych w dedykowane analogowe regulatory głośności serii T-67xC.

Dane techniczne

 Zasilanie

230 V/50Hz 

 Standard wejść

RJ45

 Prędkość transmisji

10/100Mbps 

Protokół komunikacji

TCP/IP, UDP & IGMP

Format Audio

MP3/MP2

F próbkowania

8kHz-48kHz

Pasmo

20Hz-16kHz

THD

< 0,3%

S/N

> 70dB

Wejścia AUX

4 x 350mV

Wyjście AUX

4 x 1V/1kΩ

Moc całkowita

< 40W

Wymiary

19"/2U

Masa

6,3kg

Dokumenty do pobrania

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się