wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Estradowe zestawy głośnikowe

Strony 1 z 1
Strony: [1]
TS-10A Dwudrożny, pasywny zestaw głośnikowy 120W TS-10A Dwudrożny, pasywny zestaw głośnikowy 120W

Pełnopasmowy, 2 drożny, pasywny zestaw głośnikowy o wysokiej sprawności

SYMBOL: TS-10A
cena brutto 1644.76 PLN
TS-12H Dwudrożny, pasywny zestaw głośnikowy 350W TS-12H Dwudrożny, pasywny zestaw głośnikowy 350W

Pełnopasmowy, 2 drożny, pasywny zestaw głośnikowy o wysokiej sprawności

SYMBOL: TS-12H
cena brutto 3201.68 PLN
Strony 1 z 1
Strony: [1]
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się