wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Systemy nagłaśniające - T-120CA Wzmacniacz miksujący 120W

T-120CA Wzmacniacz miksujący 120W

SYMBOL: T-120CA

Cena brutto 1173.28 PLN
netto: 953.89 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

  Wzmacniacz miksujący ITC T-120CA  jest monofonicznym, kompaktowym wzmacniaczem PA w obudowie typu DESK TOP o mocy 120 W. Wyposażony jest w wejścia: 2 x MIC, 2 x AUX oraz 1 x EMC. Wejścia MIC1 i EMC1 posiadają priorytet ponad wejściami muzycznymi.   Wzmacniacz pracuje w klasie D. Dla wejść MIC i AUX występuje tu indywidualna regulacja głośności. Wzmacniacz posiada regulację barwy dźwięku w postaci odrębnej regulacji basów i sopranów oraz regulację głośności MASTER. Wzmacniacze wyposażono w wyjścia: 4-16 Ohm, 70V i 100V jak również w  zabezpieczenie zwarciowe i temperaturowe.

Dane techniczne

Zasilanie ~180-240V lub 24V DC
Moc wyjściowa 120W
Wyjścia 4-16Ω, 70V, 100V oraz COM
Pasmo przenoszenia 50Hz - 16 kHz
Zniekształcenia THD Mniejsze niż 0,5 %
S/N MIC:66dB; AUX:80dB
Wymiary (mm) 215 (szerokość panelu frontowego) x 295 x 66
Masa 4,7 kg

Dokumenty do pobrania

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się