wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU
ITC Audio oferuje produkty AVISmedia zapraszamy do sklepu

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

NOWOŚĆ !!!  Bezprzewodowy system konferencyjny serii 500. Zobacz w zakładce "systemy konferencyjne"

čeština

    AVISmedia Sp. z o. o. byla založena v roce 1998. Zabýváme se dovozem a distribucí zvukových systémů typu Public Address, zvukových evakuačních systémů a konferenčních systémů. Naše nabídka je určena pro klienty z Polska, Evropské Unie, a také z evropských států mimo EU. Poskytujeme plnou technickou podporu a záruční i pozáruční servis pro nabízená zařízení a řešení.
Mluvíme anglicky. Prosíme, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem:
Tel: +48 68 347 09 25 interní 105 nebo 106,

e-mail: jd@avismedia.pl

Děkujeme za návštěvu našich webových stránek a těšíme se na oboustranně prospěšnou spolupráci.

Vedení AVISmedia Sp. z o. o.

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się