wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Nowoczesne systemy nagłaśniające 100V

Systemy nagłaśniające Public Address

 

Oferujemy najnowocześniejsze systemy dwiękowe dla:

 domów  szkół  hoteli  sklepów  hipermarketów  obiektów sportowych  zakładów przemysłowych  miejsc kultu religijnego  pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych

 

Oferta adresowana do:

 klientów indywidualnych  klientów instytucjonalnych  instalatorów systemów nagłaśniających (PA)  projektantów systemów PA  dystrybutorów systemów PA

 

AVISMedia Sp. z o.o.

 import  dystrybucja  dostawy  projektowanie  rozwiązania

Gwarancja

  • Wszystkie urządzenia marki ITC są starannie sprawdzane, dokładnie testowane i podlegają bardzo surowym procedurom kontroli jakości.
  • ITC udziela pełnej 36 miesięcznej gwarancji na swoje produkty.

 

Parametry techniczne

  • Urządzenia ITC produkowane są w ścisłym reżimie technologicznym gwarantującym uzyskanie wysokich parametrów technicznych, zgodność z normami oraz niezawodność.
  • Wszystkie produkty są zgodne z wymaganiami rynku Unii Europejskiej co potwierdzają badania i aktualne certyfikaty CE wystawione przez Certitek Testing and Certification / London, England.
  • Laboratorium Akustyki Politechniki Wrocławskiej po przeprowadzeniu pomiarów, potwierdziło zgodność parametrów wszystkich badanych urządzeń z parametrami deklarowanymi przez ITC oraz zakwalifikowało te produkty do stosowania w systemach profesjonalnych.
  • System VA-6000 produkcji ITC po testach i kontroli procesu produkcji przeprowadzonych przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie k. Warszawy uzyskał certyfikat zgodności z normą EN-54-16:2008.
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się