wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU
ITC Audio oferuje produkty AVISmedia zapraszamy do sklepu

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

NOWOŚĆ !!!  Bezprzewodowy system konferencyjny serii 500. Zobacz w zakładce "systemy konferencyjne"

O nas

    Spółka powstała w 1990 roku. Pierwotnie jej działalność obejmowała handel hurtowy i detaliczny sprzętem telekomunikacyjnym.

    W 1998 roku nawiązaliśmy kontakt z francuską firmą MERLAUD S.A., co doprowadziło do podpisania umowy o wyłącznym przedstawicielstwie na terenie RP. Od 1999 roku firma zajmuje się projektowaniem i sprzedażą systemów elektroakustycznych MERLAUD w Polsce na zasadach wyłączności. W 2006 r. została oddana do użytku nowa siedziba firmy mieszcząca się w Wolsztynie przy ulicy Żeromskiego 10. 

    W 2007 r. firma zmieniła formułę działania i przekształciła się ze spółki cywilnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością – AVISmedia Sp. z o. o. W celu rozszerzenia oferty sprzętu nagłaśniającego – zgodnie z panującym trendem – postanowiliśmy włączyć do naszej oferty produkty dalekowschodnie. Szczegółowa analiza technologii i jakości produktów marki ITC Audio pozwoliła nam z pełnym przekonaniem rozszerzyć naszą ofertę o produkty marki ITC.

    ITC Audio jest marką Guangzhou Shenghe Electronic Technology Co. Od początku swej działalności firma zajmowała się produkcją systemów „światło i dźwięk”. W 1995 roku podjęto decyzję o rozpoczęciu badań i przygotowaniu produkcji profesjonalnych systemów Public Address. Dzięki znacznym nakładom inwestycyjnym oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii światowych produkty ITC Audio z roku na rok podnosiły swoją jakość oraz umożliwiały budowę coraz bardziej zaawansowanych systemów PA. Obecnie ITC Audio jest wiodącym producentem sprzętu elektroakustycznego na rynku azjatyckim. Produkty ITC są eksportowane do ponad 70 krajów na 5 kontynentach w tym do Europy, USA, Azji i na Bliski Wschód. 

    Od 2008 r.  AVISmedia Sp. z o. o. jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski MERLAUD oraz ITC Audio. Dzięki bogatej ofercie, najwyższej technologii oraz dostosowaniu działań do wymagań klientów nasza firma dynamicznie się rozwija podejmując wyzwania stawiane nam przez coraz liczniejszą rzeszę klientów.

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy oferując profesjonalne systemy nagłośnieniowe audio. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt nagłośnieniowy najwyższej jakości: wzmacniacz, mikrofon, głośnik sufitowy, systemy DSO i PA oraz inne urządzenia do nagłośnienia. Zapraszamy po urządzenia marki Merlaud, Tonsil, Monacor. Profesjonalne nagłośnienie konferencyjne, radiowęzeł, nagłośnienie marketów i kościołów. Nagłośnieniowy sprzęt konferencyjny, mikrofony, nagłaśnianie.         

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się