wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

IP-S508 Aktywny głośnik sufitowy IP

IP-S508 Aktywny głośnik sufitowy IP

SYMBOL: IP-S508

Cena brutto na zapytanie
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

      Głośniki serii IP-Sxx przeznaczone do montażu w suficie wyposażono w nowoczesne wzmacniacze klasy D, złącze RJ45 oraz złącze typu phoenix. Każdy głośnik posiada swój indywidualny adres IP, a zasilanie pobierane jest ze switcha POE lub z zewnętrznego zasilacza prądu stałego.

Dane techniczne

Zasilanie

12V DC lub POE

Moc wyjściowa

8W

Standard wejść

RJ45

 Prędkość transmisji

10/100Mbps 

Protokół komunikacji

TCP/IP, UDP & IGMP

Format Audio

MP3/MP2

F próbkowania

8kHz-48kHz

Pasmo

100Hz-16kHz

THD

< 0,1%

S/N

> 85dB

Moc całkowita

< 12W

Wymiary

200x106 mm

Średnica otworu montażowego

170 mm

Masa

1,15 kg

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się