wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Matryce audio

Bardzo często, w przypadku rozległych systemów nagłośnienia 100V, spotykamy się z sytuacją, gdy wymagane jest podzielenie całości nagłaśnianego obiektu lub obszaru na logiczne strefy nagłośnienia. I to strefy nagłośnienia tak rozumiane, że obsługa systemu może decydować nie tylko o tym, czy w danej strefie rozgłaszany jest sygnał i z jaką głośnością, ale też o tym, jaki konkretnie przekaz ma być w danej strefie rozgłaszany. Sytuacja taka zachodzi więc wtedy, gdy na przykład w nagłaśnianym obiekcie należy pozostawić pewną dowolność wyboru programu muzycznego (jednego z kilku dostępnych). Wówczas na przykład inna muzyka tła może być rozgłaszana w korytarzach hotelowych, a zupełnie inna w restauracji. Przy czym obie te strefy należą do jednego systemu i w razie potrzeby można emitować w nich ten sam przekaz, albo też, co ważne, z jednego systemowego strefowego pulpitu mikrofonowego nadać komunikat czy to do korytarzy, czy do restauracji, czy do obu tych stref jednocześnie. Podany przykład dotyczy dwóch stref, ale łatwo sobie wyobrazić, że ich liczba może być znacznie większa (np. poszczególne piętra biurowca, poszczególne hale produkcyjne fabryki itd.). Do realizacji wielostrefowych systemów z możliwością adresowania przekazów słownych i muzycznych służą matryce audio. Matryca audio, to w skrócie urządzenie pozwalające na dowolne kierowanie N sygnałów audio podawanych na jej wejścia do M wyjść. Zwykle jednak są one wyposażone w szereg dodatkowych, czasem bardzo przydatnych funkcji i jako takie stanowią serce systemu nagłaśniającego. Niektóre z matryc operują na sygnałach małej mocy (zwykle poziom LINE), więc do ich wejść doprowadza się sygnały ze źródeł, a sygnałami wyjściowymi wysterowuje się wzmacniacze mocy 100V odpowiedzialne za nagłośnienie poszczególnych stref. Inne z kolei przełączają sygnały 100V i wówczas wzmacniacze 100V przypisane są do źródeł, a nie do stref. W niniejszym dziale prezentujemy tylko dwie podstawowe matryce. Odrębne działy poświęcone są matrycy i całemu systemowi T-8000, oraz matrycy i systemowi TS-P880.

Strony 1 z 1
Strony: [1]
T-6207 Matryca niskonapięciowa 6x6 T-6207 Matryca niskonapięciowa 6x6

SYMBOL: T-6207
cena brutto 2617.87 PLN
T-6233 Matryca wysokonapięciowa 4x8 T-6233 Matryca wysokonapięciowa 4x8

  Wysokonapięciowa matryca audio T-6233 umożliwiająca przełączanie 4 sygnałów wejściowych na 8 wyjść matrycy. 4 sygnały wejściowe (A, B, C) oraz EMC 1(D) przełączane są na wyjścia CH1-CH8.

SYMBOL: T-6233
cena brutto 3459.93 PLN
Strony 1 z 1
Strony: [1]
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się