wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Mikrofony bezprzewodowe

Mikrofony bezprzewodowe zapewne najczęściej spotykane są w nagłośnieniach estradowych. Jednak również w instalacjach nagłaśniających 100V miewają zastosowanie. Na przykład w przypadku realizacji nagłośnienia sali konferencyjnej. Gdy sala taka jest rozumiana, jako pomieszczenie z podziałem na część dla mówców i audytorium (np. sala szkoleniowa, sala do prowadzenia prezentacji, spotkania otwarte z obywatelami), sprawa jest oczywista. Instalacja może składać się ze wzmacniacza 100V, kolumn głośnikowych ściennych i właśnie jednego lub kilku mikrofonów bezprzewodowych. Ale także, gdy salę konferencyjną rozumiemy, jako salę prowadzenia obrad (na przykład nagłośnienie sali sesyjnej w urzędach miast, gmin czy w starostwach powiatowych). Tam najczęściej zastosujemy profesjonalny system konferencyjny (zwany również systemem dyskusyjnym). Wówczas każdy stały uczestnik (np. radny, burmistrz, starosta, skarbnik itd.) ma przed sobą, na stole konferencyjnym, ustawiony konferencyjny pulpit mikrofonowy. Jednak aby zapewnić możliwość włączania się do debaty osób spoza stałego grona uczestników (goście, publiczność, sołtysi itd.) warto dołączyć do systemu przynajmniej dwa mikrofony bezprzewodowe. Zupełnie inne zastosowanie, to takie, kiedy realizujemy nagłośnienie hipermarketu. I okazuje się, że zdarza się, że na terenie hali sprzedaży organizowane są różne animacje, promocje czy pokazy. Wtedy także mikrofon bezprzewodowy jest niezwykle pomocny.

W niniejszym dziale prezentujemy trzy zestawy mikrofonów bezprzewodowych. Wszystkie składają się z dwóch nadajników (mikrofonów) i jednego odbiornika. Pierwszy z nich, to zestaw budżetowy pracujący w pasmie VHF. Jednak mimo niskiej ceny jest bardzo popularny wśród instalatorów systemów nagłośnienia 100V i cieszy się dobrą opinią użytkowników. Pozostałe dwa, to profesjonalne zestawy UHF pracujące w systemie „true diversity”, różniące się typem nadajników (tradycyjne doręczne i nagłowne).

Strony 1 z 1
Strony: [1]
T-521F Mikrofon Bezprzewodowy 2 x VHF T-521F Mikrofon Bezprzewodowy 2 x VHF

  

SYMBOL: T-521F
cena brutto 602.49 PLN
T-521UH Dwukanałowy zestaw mikrofonów bezprzew. DPLL, UHF T-521UH Dwukanałowy zestaw mikrofonów bezprzew. DPLL, UHF

  

SYMBOL: T-521UH
cena brutto 3527.66 PLN
T-521US Dwukanałowy zestaw mikrofonów bezprzew. DPLL, UHF T-521US Dwukanałowy zestaw mikrofonów bezprzew. DPLL, UHF

  

SYMBOL: T-521US
cena brutto 4006.69 PLN
T-522B Logarytmiczna antyena kierunkowa T-522B Logarytmiczna antyena kierunkowa

  

SYMBOL: T-522B
cena brutto 1786.55 PLN
T-522FD Wzmacniacz antenowy T-522FD Wzmacniacz antenowy

  

SYMBOL: T-522FD
cena brutto 631.43 PLN
Strony 1 z 1
Strony: [1]
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się