wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Przedwzmacniacze, miksery

Nierzadko system rozgłaszania warto zbudować tak, że pomiędzy źródłami, a wzmacniaczem lub wzmacniaczami mocy 100V sygnały przetwarzane są przez przedwzmacniacze lub miksery audio. Dzieje się tak na przykład wówczas, kiedy liczba źródeł różnych typów jest większa, niż typowa dla zintegrowanych wzmacniaczy miksujących liczba wejść. Wówczas idealnym rozwiązaniem może być zastosowanie jednokanałowego miksera T-1S01, który ma sporą liczbę elastycznie konfigurowanych wejść oraz wysterowanie z jego wyjścia wzmacniacza mocy (”końcówki mocy”) o mocy dobranej do sumarycznej mocy głośników napięciowych pracujących w linii głośnikowej. Inna sytuacja, to taka, gdzie mamy kilka źródeł dających sygnały o zróżnicowanych parametrach co do poziomu jak i barwy dźwięku (na przykład kilka różnych mikrofonów bezprzewodowych dających różne brzmienie). Wtedy warto pomyśleć o zastosowaniu przedwzmacniacza T-6240, który daje do dyspozycji osiem niezależnych torów audio z regulacją poziomu i barwy dla każdego z nich. W ofercie poniżej znajdziemy też dwa urządzenia miksujące z matrycowaniem do kilu wyjść (T-2S01 do dwóch, a T-6245 do sześciu). Oba urządzenia mogą posłużyć, jako bazowa część systemu strefowego (pierwsze na przykład do zbudowania instalacji nagłośnienia dla Sali konferencyjnej z kurtyną dzielącą w razie potrzeby na dwie mniejsze sale, a drugi jako matryca w bardziej rozbudowanym systemie nagłośnienia z możliwością dołączenia dedykowanego strefowego pulpitu mikrofonowego T-318).

Strony 1 z 1
Strony: [1]
T-6240 Przedwzmacniacz 8 kanałowy T-6240 Przedwzmacniacz 8 kanałowy

SYMBOL: T-6240
cena brutto 2365.57 PLN
T-6245 Przedwzmacniacz miksujący 6 strefowy T-6245 Przedwzmacniacz miksujący 6 strefowy

SYMBOL: T-6245
cena brutto 2661.28 PLN
T-1S01 Przedwzmacniacz miksujący T-1S01 Przedwzmacniacz miksujący

SYMBOL: T-1S01
cena brutto 1360.21 PLN
T-2S01 Przedwzmacniacz miksujący T-2S01 Przedwzmacniacz miksujący

SYMBOL: T-2S01
cena brutto 2503.38 PLN
Strony 1 z 1
Strony: [1]
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się