wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Szafy 19'

Większe systemy nagłaśniające działające w technice 100V składają się często z wielu urządzeń centralnych (matrycy audio, wzmacniaczy mocy, źródeł, monitora linii głośnikowej itd.). W takiej sytuacji urządzenia centralne montowane są w szafie instalacyjnej RACK 19”. Same urządzenia służące do budowania rozbudowanych instalacji nagłaśniających posiadają obudowy wyposażone w specjalne uchwyty umożliwiające ich montaż w takich szafach. Same szafy wykonane są ze stali malowanej proszkowo. Przednią ścianę stanowią przeszklone drzwi. Szafy RACK wyposażone są w kółka umożliwiające ich przesuwanie po podłożu, co ułatwia dostęp do tylnej części, czyli do gniazd urządzeń i okablowania. Zamawiając u nas system nagłośnienia, którego centralne urządzenia mają być zabudowane w szafie RACK, klient otrzymuje gotową, w pełni okablowaną pod potrzeby konkretnego systemu szafę.

Strony 1 z 1
Strony: [1]
T-6039 Szafa 19 cali/39U T-6039 Szafa 19 cali/39U

SYMBOL: T-6039
cena brutto 2789.10 PLN
Strony 1 z 1
Strony: [1]
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się