wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Systemy nagłaśniające - T-104GK Wewnętrzny 6W, odporny na wilgoć NOWOŚĆ

T-104GK Wewnętrzny 6W, odporny na wilgoć NOWOŚĆ

SYMBOL: T-104GK

   Głośnik przeznaczony do montażu w suficie podwieszanym. Wysoki stopień odporności na wilgoć.

Cena brutto 158.84 PLN
netto: 129.14 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

   Memrana silikonowana oraz impregnowany transformator. Technika 100V. Głośnik w obudowie zamkniętej. System szybkiego montażu. Obudowa i grill: stal malowana proszkowo na kolor biały.

Dane techniczne

Moc 6W
Pasmo 90Hz - 18kHz
Skuteczność 90dB
Napięcie pracy 70/100V
Wymiary 135x85mm
Średnica otworu mont. 110mm
Masa 0.6kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się