wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Systemy nagłaśniające - T-208S Subwoofer wewnętrzny 60W

T-208S Subwoofer wewnętrzny 60W

SYMBOL: T-208S

       Subwoofer przeznaczony do montażu w suficie podwieszanym. Technika 100V.

Cena brutto 527.85 PLN
netto: 429.15 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

     Obudowa typu bass-reflex. Pojedynczy głośnik niskotonowy 6,5". System szybkiego montażu w suficie podwieszanym. Obudowa ABS + stalowa maskownica malowana proszkowo. Tranformator wieloodczepowy: 60/30/15/7,5/3,8W dla 100V. 

    Zestaw głośnikowy T-208S stanowi doskonałe uzupełnienie systemów PA z głośnikami montowanymi w suficie. W zdecydowany sposób poprawia brzmienie systemu zbudowanego w oparciu o głośniki sufitowe, w zakresie niskich częstotliwości. Pojedynczy T-208S w praktyce współpracuje najczęściej z 4 - 6 szerokpoasmowymi, sufitowymi zestawami głośnikowymi zapewniając wysokiej klasy przekaz dźwiękowy. 

Dane techniczne

Moc 60W
Pasmo 60Hz - 2kHz
Skuteczność 90dB
Napięcie pracy 70/100V
Średnica otworu 250 mm
Wymiary 280 x 190mm
Masa 3,5 kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się