wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-218A Pulpit strefowy

T-218A Pulpit strefowy

SYMBOL: T-218A

Cena brutto 1330.64 PLN
netto: 1081.82 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

    Pulpit mikrofonowy wielostrefowy, współpracuje z interfejsem T-6212A.   W podstawowej konfiguracji umożliwia rozgłaszanie komunikatów słownych do 10 stref nagłośnienia (maksymalnie 300 stref) oraz adresowanie komunikatów do pojedynczej strefy, do grupy stref lub do wszystkich stref. System zbudowany w oparciu o pulpit T-218A i interfejs T-6212A posiada  możliwość niezależnego względem stref rozgłaszania muzyki tła i komunikatów słownych. Podstawowa koncepcja systemu zakłada zastosowanie dwóch wzmacniaczy mocy – jednego dla podkładu muzycznego, drugiego dla komunikatów. System zapewnia priorytet komunikatów nad muzyką w strefach, do których komunikat jest kierowany.
     Interfejs/przełącznica T-6212A zawiera w sobie przedwzmacniacz dla sygnału komunikatów (zarówno dla pulpitu mikrofonowego, jak i dla ewentualnych komunikatów alarmowych odtwarzanych z procesora komunikatów, np. T-6203). T-6212A i T-218A zastępują dotychczasowe rozwiązanie oparte o pulpit T-218, interfejs T-6212 i przełącznicę T-6202, dając dodatkowo możliwość obsługi poszczególnych stref z oddzielnych wzmacniaczy (rozbudowana wersja systemu), co pozwala np. na różnicowanie przekazów muzycznych w strefach. System, w wersji podstawowej (z jednym T-6212A) obsługuje 10 stref, jednak można go rozbudować aż do 300 stref. W systemie może pracować nawet 16 pulpitów mikrofonowych T-218A. T-218A posiada jedno zewnętrzne wejście liniowe,  indywidualną regulację głośności oraz wbudowany syggnał GONGu. Maksymalna odległość pulpitu do T-6212A wynosi 1 km (przy zastosowaniu odpowiednich przewodów).

Dane techniczne

Impedancja 600Ω
Zasilanie ~230 V
Pasmo częstotliwości 100Hz - 15kHz
Wymiary 245x200x75mm
Masa 1.3 kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się