wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-220AP Wzmacniacz instalacyjny miksujący 2x20W lub 1x40W Kl. D

T-220AP Wzmacniacz instalacyjny miksujący 2x20W lub 1x40W Kl. D

SYMBOL: T-220AP

Cena brutto 931.44 PLN
netto: 757.27 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

      Wzmacniacz miksujący ITC T-220AP jest miniaturowym sterofonicznym wzmacniaczem PA o mocy 2x20W lub 1x40W. Wzmacniacz posiada obudowę kompaktową umożliwiającą montaż do powierzchni instalacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej. Jest wyposażony w dwa wejścia o regulowanej czułości: MIC/AUX. Wejścia mikrofonowe wzmacniacza są typu symetrycznego. 


          T-220AP posiada regulację wzmocnienia  dla sumy sygnałów oraz regulację barwy w postaci odrębnej regulacji basu i sopranu. Wzmacniacz wyposażono w wyjścia 4W - 8W,  jak również w załączany układ limitera.
W komplecie ze wzmacniaczem znajduje się zasilacz sieciowy, umożliwiające zasilenie wzmacniacza z sieci 230V.   

Dane techniczne

Zasilanie

24 V DC

Moc wyjściowa

2x20W lub 1x40

Wejścia

MIC: 5mV/600W

AUX: 350mV/10kW

Wyjścia

4 albo 8 Ω

Pasmo

50Hz - 18 kHz

S/N

> 85dB

Wymiary

230x115x56 mm

Masa

1 kg

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się