wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-221AP Wzmacniacz instalacyjny 2x20W Kl. D

T-221AP Wzmacniacz instalacyjny 2x20W Kl. D

SYMBOL: T-221AP

Cena brutto 887.09 PLN
netto: 721.21 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: duża ilość
drukuj

Opis produktu

      Wzmacniacz miksujący ITC T-220AP jest miniaturowym sterofonicznym wzmacniaczem PA o mocy 2x20W. Wzmacniacz posiada obudowę kompaktową umożliwiającą montaż do powierzchni instalacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej. Jest wyposażony w wejścia z gniazdami typu RCA.
      T-220AP posiada regulację głośności odrębnie dla kanału lewego i prawego oraz regulację barwy w postaci odrębnej regulacji basu i sopranu. Wzmacniacz wyposażono w wyjścia 8W.
       W komplecie ze wzmacniaczem znajduje się zasilacz sieciowy, umożliwiające zasilenie wzmacniacza z sieci 230V.   

Dane techniczne

Zasilanie

24 V DC

Moc wyjściowa

2x20W

Wejścia

30mV-775V/10kW

Wyjścia

8 Ω

Pasmo

50Hz - 18 kHz

S/N

> 85dB

Wymiary

230x115x56 mm

Masa

0.8 kg

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się