wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Systemy nagłaśniające - T-23S Selektor / Regulator 30W

T-23S Selektor / Regulator 30W

SYMBOL: T-23S

    Selektor 5 pozycyjny + podtynkowy, transformatorowy regulator głośności 30W.  Estetyczy szyld wykonany jest z wysokoej jakości tworzwa ABS.

Cena brutto 95.41 PLN
netto: 77.57 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

  Urządzenie składa się z manipulatora ściennego oraz tranformatora toroidalnego (w komplecie). Do rgulatora należy dokupić puszkę z metalową typu V-8.    
Dodatkowe informacje: karta katalogowa T-23S.pdf

Dodatkowe zdjęcia: front
Certyfikaty CE: T-23S E, T-23S S .

Dane techniczne

Moc 30W
Typ Tr.
Ilość pozycji reg. gł. 5
Ilość poz. selektora 5
Wymiary (bez Tr.) 82.5x82.5x45mm
Wymiary Tr. 74x74x27mm
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się