wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Systemy nagłaśniające - T-302 Kolumna wewnętrzna 20W

T-302 Kolumna wewnętrzna 20W

SYMBOL: T-302

Kolumna głośnikowa przeznaczona do montażu na ścianie. Technika 100V.

Cena brutto 235.64 PLN
netto: 191.58 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

Dwudrożna, dwa głośniki średnio-niskotonowe 4", jeden głośnik wysokotonowy 2,5". Wysokiej jakości obudowa z płyty wiórowej okleinowanej. 

Dane techniczne

Moc 20W
Pasmo 130Hz-15kHz
Skuteczność 91dB ± 3dB
Napięcie pracy 70/100V
Wymiary 135x120x420 mm
Masa 3.4kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się