wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-319 Pulpit mikrofonowy zdalny

T-319 Pulpit mikrofonowy zdalny

SYMBOL: T-319

Cena brutto 1141.29 PLN
netto: 927.88 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

   Pulpit mikrofonowy typu T-319 posiada się wysokie parametry akustyczne, nowoczesne wzornictwo oraz estetykę wykonania.      T-319 dedykowany jest do współpracy z T-1S01 lub T-2S01 jako pulpit zdalnej obsługi. Wkładka mikrofonowa na gęsiej szyi jest przłączana do podstawy pulpitu za pomocą złącza  XLR. Dzięki zastosowaniu „gęsiej szyi” użytkownik ma możliwość skierowania wkładki mikrofonowej w wymagane położenie. T-319 posiada charakterystykę kierunkową dookólną.  Wbudowany GONG. Regulacja wzmocnienia mowy, sygnału GONG oraz sumy sygnałów wychodzących z pulpitu. Zasilanie zdalne ze wzmacniacza.

Dane techniczne

Poziom wyjściowy/ Impedancja  0 dB/600Ω
Pasmo przenoszenia 20Hz-18kHz
Czułość -47dB/600Ω
Zasilanie 24V DC
Wymiary 199x128x44mm
Masa 0.96kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się