wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-328 Pulpit mikrofonowy 6 strefowy

T-328 Pulpit mikrofonowy 6 strefowy

SYMBOL: T-328

Cena brutto 1217.85 PLN
netto: 990.12 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

   T-328 jest 6 strefowym pulpitem mikrofonowym o wysokich parametrach akustycznych, nowoczesnym wzornictwie oraz estetyce wykonania.      T-328 dedykowany jest do współpracy z T-6245 i w tej konfiguracji tworzy prosty i funkcjonalny 6 strefowy system nagłośnienia.   Wkładka mikrofonowa na gęsiej szyi jest przłączana do podstawy pulpitu za pomocą złącza  XLR. T-328 posiada charakterystykę kierunkową dookólną.  T-328 i T-6245 pracujące w zestawie posiadają następujące cechy funkcjonalne:   T-328: -  to sześciostrefowy pulpit mikrofonowy przeznaczony do współpracy z T-6245 - możliwość rozgłaszania komunikatów z adresowaniem do sześciu stref nagłośnienia - regulacja poziomu głośności i barwy dźwięku - funkcja nagrywania komunikatów w pamięci wbudowanej w T-6245 - możliwość wyzwolenia komunikatu nr 3 za pomocą przycisku na pulpicie (komunikaty nr 1 i 2 wyzwalane wyłącznie z wejść sterujących T6245).        T-6245: sześciostrefowy, cyfrowy mikser audio z funkcją strefowego rozgłaszania komunikatów i jako taki może być stosowany, jako niedroga centralka kilkustrefowego systemu nagłośnienia. - wybór jednego z trzech źródeł muzyki tła, - załączanie/wyłączanie muzyki tła niezależnie dla stref, - wbudowany generator sygnału GONG - wbudowana pamięć trzech komunikatów - sześć wyjść podstawowych (strefowych) - wyjścia dodatkowe (muzyka, muzyka + komunikaty, komunikaty) - wbudowany system priorytetów - współpraca z sześciostrefowym pulpitem mikrofonowym T-328 (poprzez port RS 485) - możliwość podłączenia maksymalnie sześciu pulpitów - wskaźnik wysterowania      

Dane techniczne

Poziom wyjściowy/ Impedancja  0 dB/600Ω
Pasmo przenoszenia 100Hz-17kHz
Czułość -50dB/600Ω
Zasilanie 24V DC
Wymiary 200x120x55mm
Masa 0.96kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się