wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-4012 Pulpit mikrofonowy 4 strefowy

T-4012 Pulpit mikrofonowy 4 strefowy

SYMBOL: T-4012

Cena brutto 1626.33 PLN
netto: 1322.22 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

   T-4012 jest systemowym pulpitem mikrofonowym dedykowanym do współpracy z poczwórnym wzmacniaczem miksującym T-4060MP lub T-4120MP. Pulpit posiada zdolność adresowania komunikatów do wybranych lub wszystkich stref nagłośnienia obsługiwanych przez system.  Wkładka mikrofonowa na gęsiej szyi jest przłączana do podstawy pulpitu za pomocą złącza  XLR. T-4012 posiada charakterystykę kierunkową dookólną.    Cechy T-4012: 1. Preselekcja stref 1-4. Wywołanie ogólne do wszystkich stref. 2. Możliwość zainstalowania do 6 pulpitów współpracujących z jednym urządzeniem nadrzędnym. 3. Sygnalizacja stanu rozgłaszania / zakończenia rozgłaszania komunikatu przez innego użytkownika. 4.Wskaźnik wysterowania w postaci 10= segmentowego wyświetlacza LED. 5. Programowany GONG - 2/4 tony. 6.Regulacja głośności mowy, sygnału GONG oraz MASTER. 7. Zasięg instalacyjny - do 1 km od urządzenia nadrzędnego przy użyciu skrętki kategorii 5. 8. W zestawie zasilacz sieciowy 24V DC. 9. Szerokie pasmo akustyczne 80Hz - 18kHz przy zniekształceniach < 1%.        

Dane techniczne

Poziom wyjściowy/ Impedancja  1V/600Ω
Pasmo przenoszenia 80Hz-18kHz
THD < 1%
Zasilanie 24V DC
Wymiary 197x150x44mm
Masa 0.96kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się