wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-35M Wzmacniacz miksujący 35W

T-35M Wzmacniacz miksujący 35W

SYMBOL: T-35M

Cena brutto 1043.57 PLN
netto: 848.43 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: duża ilość
drukuj

Opis produktu

      Wzmacniacz miksujący ITC T-35M jest monofonicznym  wzmacniaczem PA o mocy 35 W, w obudowie typu DESKTOP. Jest wyposażony w następujące wejścia: 3 x MIC oraz 2 x AUX. Wejście MIC1 posiada priorytet ponad pozostałymi wejściami. Regulacja barwy dźwięku odrębnie bas i sopran  ± 10dB. Zasilanie sieciowe ~230V / 50 Hz lub bateryjne 24V DC.


     

Dane techniczne

Zasilanie

~230 V/ 24V DC

Moc wyjściowa

35W

Wejścia

MIC: 5mV/600AUX: 350mV/10kW

Wyjścia

4Ω, 70V, 100V, COM

Pasmo

50Hz - 16 kHz

S/N

MIC:66dB; AUX:80dB

Wymiary

484x335x88 mm

Masa

3,0 kg

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się