wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-4240MP Centrala nagłośnienia 4x120 W

T-4240MP Centrala nagłośnienia 4x120 W

SYMBOL: T-4240MP

Centrala nagłośnienia T-4240MP to w istocie poczwórny wzmacniacz miksujący ( 4x240W) z funkcją matrycy 8x4 oraz źródłem - Tuner FM / Odtwarzacz MP3/USB/SD.

Cena brutto 5452.59 PLN
netto: 4433 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: duża ilość
drukuj

Opis produktu

    W urządzeniu istnieje możliwość dowolnego kierowania sygnałów wszystkich wejść do każdego z czterech wyjść. T-4240MP posiada 3 wejścia mikrofonowe z przełącznikiem czułościi regulacją wzmocniewnia oraz 2 wejścia liniowe RCA(L+P) z regulacją wzmocnienia. Centrala posiada również programowane wejście typu TEL. Współpraca z dedykowanym pulpitem systemowym T-4012 (na zdjęciu) umożliwia adresowanie komunikatów do stref. Programowany układ priorytetów. W T-4240MP sygnały wejściowe posiadają odrębną regulację barwy dźwięku. Każdy z czterech zabudowanych w urządzeniu wzmacniaczy mocy udostępnia na panelu tylnym urządzenia sygnały wyjściowe 8Ω , 70V i 100V oraz dodatkowo kompletny sygnał wyjściowy danego wzacniacza o poziomie liniowym, co umożliwia podłączenie w danej strefie dodatkowego wzmacniacza mocy. Urządzenie wyposażone jest również w wyjście głośnika monitorującego dowolną ze stref (1W/8Ω ). Wewnętrzne źródło modulacji zabudowane w T-4240MP to tuner FM z pamięcią 99 stacji nadawczych albo odtwarzacz plików MP3 z portu USB lub karty SD. Na panelu frontowym urządzenia znajdują się przyciski przyporządkowujące wyjściom sygnały wejściowe (funkcja matrycy) oraz wskaźniki wysterowania (LED). Końcówki mocy matrycy posiadają pełne zabezpieczenia w przypadku zwarcia, przeciążenia lub przegrzania.
  

Dane techniczne

Zasilanie 220-240V
Moc wyjściowa 4 x 240W
Wyjścia 4x(8Ω,70V,100V) 
Pasmo przenoszenia 80Hz-16kHz 
Wymiary 19"/3U 
Masa 18,0 kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się