wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-4500DS Wzmacniacz mocy 4 x 500W. Klasa D.

T-4500DS Wzmacniacz mocy 4 x 500W. Klasa D.

SYMBOL: T-4500DS

   

Cena brutto 7944.40 PLN
netto: 6458.86 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

  Profesjonalny, poczwórny wzmacniacz PA dostarczający moc 4 x 500 W RMS przy zniekształceniach mniejszych niż 1%. Cztery niezależne końcówki mocy. Praca w klasie D. Wysoka sprawność układu wzmacniacza i zasilacza impulsowego powoduje, że urządzenie osiąga całkowitą sprawność na poziome 85%. Istotną zaletą wzmacniacza jest zminimalizowanie wydzielania ciepła w trakcie pracy ciągłej poniżej temperatury 55°C, co skutkuje znacznym wydłużeniem żywotności sprzętu. Cztery wejścia symetryczne - terminal zaciskowy. Cztery niezależne wyjścia sygnału użytecznego 100V/4-16Ω - terminal zaciskowy. Metalowa obudowa RACK 19/1U.Wzmacniacz wyposażone są m. in. w efektywny system wymuszonej wentylacji oraz obwody zabezpieczające przed zwarciem, przesterowaniem oraz przegrzaniem.

Dane techniczne

Zasilanie 220-240V
Moc wyjściowa 4 x 500W
Wyjścia 4-16Ω, 100V
Pasmo przenoszenia 80Hz - 16 kHz
Zniekształcenia THD Mniejsze niż 0,1%
S/N > 85dB
Wymiary 19"/1U
Masa 6,3 kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się