wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Systemy nagłaśniające - T-521F Mikrofon Bezprzewodowy 2 x VHF

T-521F Mikrofon Bezprzewodowy 2 x VHF

SYMBOL: T-521F

  

Cena brutto 552.75 PLN
netto: 449.39 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

    Mikrofonowy zestaw bezprzewodowy T-521F pracujący w paśmie VHF. Zestaw składa się z jednostki bazowe oraz dwóch nadajników doręcznych - w komplecie. Pasmo pracy - VHF. Zestaw posiada odrębną regulację głośności dla każdego mikrofonu. Kwarcowa stabilizacja częstotliwości w paśmie 210 - 260 MHz.

Dane techniczne

 Zakres częstotliwości 210-260 MHz 
 Impedancja 600Ω 
 Czułość -63 dB 
 Pasmo przenoszenia 50 Hz - 12 kHz
 Zasilanie bazy ~ 230V / 50 Hz
 Zasilanie nadajnika 6F22
 Wymiary 180x250x55 mm
 Masa 1.4 kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się