wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-521UH Dwukanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych DPLL

T-521UH Dwukanałowy zestaw mikrofonów bezprzewodowych DPLL

SYMBOL: T-521UH

  

Cena brutto 3527.66 PLN
netto: 2868.02 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

   Wyskiej klasy zestaw podwójnego mikrofonu bezprzewodowego pracujący w paśmie UHF, w systemie "True Diversity". Możliwość wyboru 2 x 200 częstotliwości pracy z zakresu 640 - 857 MHz. Synchronizacja nadajnika i odbiornika w podczerwieni. Sygnały wyjściowe symetryczne na XLR lub niesymetryczne na Jack 6.3. Wyświetlacz LCD dla każdego kanału. W komplecie 2 nadajniki ręczne oraz zasilacz. Nadajniki zasilane bateriami 2 x AA. Obudowa odbiornika 19"/1U, w komplecie uchwyty montażowe. Zasięg w otwartej przestrzeni: ok. 100 m.

Dane techniczne

 Zakres częstotliwości 640 - 857 MHz 
 S/N > 105dB 
 Pasmo audio 80 Hz - 18 kHz 
 Sygnał wyjściowy symetryczny
 Zasilanie 12-18V DC/ 0,5A
 Wymiary 483x213x43 mm
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się