wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-6039 Szafa 19 cali/39U

T-6039 Szafa 19 cali/39U

SYMBOL: T-6039

Cena brutto 2789.10 PLN
netto: 2267.56 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

    Szafa 19" przystosowana do montażu urządzeń wykonanych w tym standardzie. Szafa wykonana ze stali, malowana proszkowo. Szafa standardowo wyposażona w ściany boczne oraz drzwi tylne i frontowe. W szafie istnieje możliwość demontażu ścian bocznych, które mocowne są na zamki patentowe.

Dane techniczne

Wysokość całkowita 1820 mm
Wysokość montażowa 39U
Szerokość całkowita 600 mm
Szerokość mointażowa 19"
Głębokość 650 mm
Masa 60 kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się