wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-60C Wzmacniacz miksujący 60W. ECONOMIC

T-60C Wzmacniacz miksujący 60W. ECONOMIC

SYMBOL: T-60C

Cena brutto 1447.43 PLN
netto: 1176.77 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: duża ilość
drukuj

Opis produktu

     Wzmacniacz miksujący ITC T-60C jest podstawowym, niskobudżetowym monofonicznym wzmacniaczem PA o mocy 60 W. Wyposażony jest w wejścia: 2 x MIC, 2 x AUX. Wejścia MIC1  posiada priorytet ponad pozostałymi wejściami.    
Dla wejść MIC i AUX występuje tu indywidualna regulacja głośności. Wzmacniacz posiada regulację barwy dźwięku w postaci odrębnej regulacji basów i sopranów.
        Wzmacniacze wyposażono w wyjścia: 70V i 100V oraz 4Ω jak również w  zabezpieczenie zwarciowe i temperaturowe.

Dane techniczne

Zasilanie 230V
Moc wyjściowa 60W
Wyjścia 4Ω, 70V, 100V oraz COM
Pasmo przenoszenia 50Hz - 18 kHz
Zniekształcenia THD Mniejsze niż 1%
 S/N MIC:66dB; AUX:80dB
Wymiary 484 x 350 x 66 mm
Masa 9,6 kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się