wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Systemy nagłaśniające - T-6207 Matryca niskonapięciowa 6x6

T-6207 Matryca niskonapięciowa 6x6

SYMBOL: T-6207

Cena brutto 2494.22 PLN
netto: 2027.82 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: duża ilość
drukuj

Opis produktu

Niskonapięciowa matryca audio umożliwiająca przełączanie 6 sygnałów wejściowych na 6 wyjść.

    Wejście alarmowe EMC 1 posiada priorytet ponad pozostałymi wejściami umożliwiając wyciszenie sygnałów z tych wejść i rozgłaszanie komunikatów z pulpitu mikrofonowego lub źródła sygnału alarmowego. Przyporządkowanie źródła do wyjścia matrycy następuje poprzez naciśnięcie przycisku na płycie frontowej matrycy. Wyświetlacz LED informuje o numerze przyporządkowanego źródła.

Uwaga!

    Jeśli planujecie Państwo realizację systemu z użyciem matrycy T-6207 AVISmedia Sp. z o. o. zapewni dostawę kompletnej uruchomionej i testowanej szafy 19" realizującej funkcje systemu. Do realizacji powyższego zadania wykorzystujemy wg życzenia szafy marki ITC Audio lub szafy dostarczone przez klienta. Gotowa centrala systemu wysyłana jest bezpośrednio do obiektu w którym ma zostać zainstalowana. Klientów, którzy przed wysłaniem szafy chcą zapoznać się szczegółowo z obsługą i funkcjonowaniem systemu, zapraszamy do naszej naszej firmy celem przeprowadzenia szkolenia i udzielenia niezbędnych objaśnień.
    Na życzenie klienta, zapewniamy asystę inżynierską przy uruchomieniu systemu w miejscu zainstalowania oraz wykonujemy dokumentację techniczno - ruchową (DTR) oraz książkę przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych systemu.

Dane techniczne

Zasilanie 220-240V
Moc całkowita 25W
Ilość wejść 6
Ilość wyjść 6
Masa 5kg
Wymiary 19"/2U
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się