wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-6700R

T-6700R

SYMBOL: T-6700R

Oprogramowanie systemowe TCP/IP

Cena brutto na zapytanie
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

       Wprowadzenie

   Większość obiektów, w których projektowane są systemy nagłaśniające wyposażona jest w lokalne sieci komputerowe, jak również posiada dostęp do sieci Internet. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom systemowym wdrożonym przez ITC Audio, możliwe jest wykorzystanie tych sieci do budowy instalacji nagłaśniających o niespotykanych wcześniej możliwościach. Do głównych zalet takich rozwiązań zaliczyć należy obniżenie kosztów instalacji, centralne zarządzanie systemem oraz doskonałą jakość przekazu sygnałów audio, które przesyłane w formie cyfrowej odporne są na wszelkiego typu zakłócenia i zniekształcenia, którym podlegają sygnały analogowe.
  System audio IP jest systemem wykorzystującym protokół TCP/IP. Może działać w każdej sieci LAN/WAN. Podstawą działania systemu jest serwer (komputer klasy PC z zainstalowanym oprogramowaniem)  oraz urządzenia podległe takie jak adaptery sieciowe, pulpity mikrofonowe oraz aktywne głośniki systemu IP.  System wykorzystuje przewody istniejącej lub projektowanej sieć LAN/WAN. Urządzenia systemu podłączane są do sieci tak jak każde inne urządzenie sieciowe.  Wszystkie elementy systemu wyposażone są w wysokiej jakości przetworniki DSP. W urządzeniach aktywnych systemu IP zastosowano wyłącznie nowoczesne wzmacniacze pracujące w klasie D, których głównymi zaletami są wysoka sprawność energetyczna i niska masa.

 


    Cechy produktu

  System serii 6700 zarządzany jest przez dostarczane przez producenta oprogramowanie o symbolu T-6700R. Wymagania systemowe:
- Windows 7
- procesor p4 2GHz
- 256Mb RAM
- HDD 80GB
- karta sieciowa 100-1000Mb/s (Network Conection) Pakiet instalacyjny zawiera następujące moduły:
1.Aplikacja serwerowa: - konfiguracja systemu - ustawienia głównego serwera - tworzenie kont użytkowników - dodawanie urządzeń do systemu - podział systemu na strefy/ grupy stref - rozgłaszanie przekazów odtwarzanych z plików - rozgłaszanie sygnałów z karty dźwiękowej komputera - tworzenie bibliotek - tygodniowy timer - narzędzie do tworzenia kopii zapasowych
2. Aplikacja użytkownika: - możliwość instalowania na dodatkowych komputerach połączonych z głównym serwerem - rozgłaszanie przekazów odtwarzanych z plików (z własnych zasobów) - rozgłaszanie sygnałów z karty dźwiękowej komputera
3. Aplikacja do konfiguracji terminali:  - umożliwia nadawanie indywidualnych numerów IP każdemu terminalowi oraz określenie ustawień sieciowych

Dane techniczne

   
   
   
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się