wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-6702 Pulpit systemowy

T-6702 Pulpit systemowy

SYMBOL: T-6702

Cena brutto na zapytanie
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

   T-6702 służy do rozgłaszania zapowiedzi słownych do strefy lub grupy stref (zdefiniowanych wcześniej w oprogramowaniu). Oprócz standardowej klawiatury numerycznej posiada przyciski do szybkiego wywoływania połączeń. Posiada również wyjście słuchawkowe oraz wejście liniowe. Dzięki wbudowanemu głośnikowi umożliwia odtwarzanie muzyki z serwera, jak i komunikację zwrotną, to znaczy może nawiązać połączenie głosowe z innym pulpitem. Funkcja ta umożliwia np. stworzenie systemu interkomowego lub stworzenie rozproszonego systemu konferencyjnego IP działającego w obrębie wielu sal jednego lub wielu budynków. Umożliwia to prowadzenie konferencji, której uczestnicy znajdują się w różnych lokalizacjach geograficznych.

● rozgłaszanie programu z serwera
● odtwarzanie muzyki z biblioteki
● rozgłaszanie komunikatu do strefy lub grupy stref
● wbudowany monitor   

Dane techniczne

 Zasilanie

24V DC

 Standard wejść

RJ45

 Prędkość transmisji

10/100Mbps 

Protokół komunikacji

TCP/IP, UDP & IGMP

Format Audio

MP3/MP2

F próbkowania

8kHz-48kHz

Pasmo

20Hz-16kHz

THD

< 0,3%

S/N

> 70dB

Wbudowany głośnik monitorujący 2W/4Ω
Wejście AUX

1 x 350mV

Wyjście AUX

1V/1kΩ

Moc całkowita

< 18W

Wymiary

200x145x49 mm

Masa

0,5 kg

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się