wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-6713 Konwerter TCP/IP - RS422

T-6713 Konwerter TCP/IP - RS422

SYMBOL: T-6713

Cena brutto na zapytanie
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

      Konwerter TCP/IP – RS422. Używane przy współpracy systemu IP z dedykowanymi modułami posiadającymi transmisję RS np. z interfejsem alarmowym T-6223A. Sprawdza się w sytuacji gdy w miejscu instalacji interfejsu nie ma dostępu do sieci LAN a istniejąca infrastruktura przewodowa umożliwia przesłanie sygnału w standardzie RS422.

Dane techniczne

 Zasilanie

230 V/50Hz 

 Standard wejść

RJ45

 Prędkość transmisji

4800/9600 bps 

Protokół komunikacji

RS232 & RS422

Moc całkowita

< 10W

Wymiary

484x123x44 mm

Masa

2,8kg

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się