wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-6760 Adapter sieciowy z wbudowanym wzmacniaczem kl. D

T-6760 Adapter sieciowy z wbudowanym wzmacniaczem kl. D

SYMBOL: T-6760

Cena brutto na zapytanie
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

      Podstawowy kontroler systemu IP z wbudowanym wysokiej jakości 100V wzmacniaczem klasy D. Czytelny wyświetlacz LCD o przekątnej 3.4 cala oraz klawiatura numeryczna do kontroli podstawowych parametrów. Regulacja barwy na sumie, wejście mikrofonowe z priorytetem do rozgłaszania komunikatów. Wejście liniowe priorytetowe EMC, oraz dodatkowe wyjście audio z kontrolera do podłączenia kolejnych wzmacniaczy mocy. Posiada również złącza do podłączenia linii głośnikowych wyposażonych w dedykowane analogowe regulatory głośności serii T-67xC.

Dane techniczne

Zasilanie

230 V/50Hz 

Moc wyjściowa

60W

Sygnały wyjściowe

70V, 100V & 4-16Ω

Standard wejść

RJ45

Prędkość transmisji

10 Mbps 

Protokół komunikacji

TCP/IP, UDP & IGMP

Format Audio

MP3/MP2

F próbkowania

8kHz-48kHz

Pasmo

60Hz-18kHz

THD

< 0,1%

S/N

> 65dB

Wejście AUX

1 x 350mV

Wejście MIC

10mV

Wejście EMC

775mV

Moc całkowita

< 90W

Wymiary

19"/2U

Masa

10,0 kg

Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się