wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-903 Kolumna zewnętrzna 60W

T-903 Kolumna zewnętrzna 60W

SYMBOL: T-903

    Kolumna głośnikowa zewnętrzna przeznaczona do montażu na ścianie lub na słupie. Technika 100V.

Cena brutto 937.75 PLN
netto: 762.4 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

  Trzy głośniki średnio-niskotonowe + 2 głośniki wysokotonowe. Wysokiej jakości obudowa stalowa malowana proszkowo. W komplecie uchwyty montażowe. 

Dodatkowe informacje: karta katalogowa T-903.pdf

Dane techniczne

Moc 60W
Pasmo 110Hz-15kHz
Skuteczność 92dB ± 3dB
Napięcie pracy 70/100 V
Wymiary 240x190x940 mm
Masa 11,3kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się