wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

T-B60 Wzmacniacz miksujący 60W z wbudowanym odtwarzaczem MP3/SD

T-B60 Wzmacniacz miksujący 60W z wbudowanym odtwarzaczem MP3/SD

SYMBOL: T-B60

Cena brutto 1271.80 PLN
netto: 1033.98 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

      Wzmacniacz miksujący ITC T-B60 jest podstawowym monofonicznym wzmacniaczem PA o mocy 60 W wyposażonym dodatkowo w odtwarzacz MP3/SD/USB. Wyposażony jest w 2 niesymetryczne wejścia liniowe oraz 1 niesymetryczne wejście mikrofonowe . Wejście MIC1 posiadają priorytet ponad wejściami muzycznymi. 
      Wzmacniacz posiada regulację barwy dźwięku w postaci odrębnej regulacji basów i sopranów. Wzmacniacze wyposażono w wyjścia: 70V i 100V jak również w  zabezpieczenie zwarciowe i temperaturowe. T-B60 posiada obudowę typu DESKTOP.    

Dane techniczne

Zasilanie 230V
Moc wyjściowa 60W
Wyjścia 4-16 Ω, 70V, 100V oraz COM
Pasmo przenoszenia 80Hz - 16 kHz
Zniekształcenia THD Mniejsze niż 1%
S/N Większe niż 75 dB
Wymiary [mm] 284 x 188 x67
Masa 4.2 kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się