wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

TI-120MT Centrala nagłośnienia 5 strefowa 120W

TI-120MT Centrala nagłośnienia 5 strefowa 120W

SYMBOL: TI-120MT

TI-120MT posiada zdolność adresowania przekazu do 5 stref nagłośnienia. Centrala posiada wbudowane: odtwarzacz MP3, oraz tuner AM/FM.

Cena brutto 2844.88 PLN
netto: 2312.91 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

     Wejście MIC 1 posiada  priorytet ponad pozostałymi wejściami. Wejście EMC posiada priorytet ponad pozostałymi wejściami za wyjątkiem MIC 1. Centrala TI-120MT jest wyposażona w  4 wierszowy wyświetlacz w języku angielskim. Tuner radiowy  AM/FM posiada możliwość zaprogramowania (automatycznego lub ręcznego) 100 stacji radiowych.  1GB pamięci dla MP3, 2 porty USB umożliwiające rozszerzenie pamięci. Pilot zdalnej obsługi i programowania.              

Dane techniczne

Zasilanie 220-240V
Moc wyjściowa 120 W
Wyjścia 4-16Ω, 70V, 100V
Pasmo przenoszenia 50Hz - 15kHz
Wymiary 19”/3U
Masa 11,6 kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się