wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

TS-231 Dwukanałowy korektor graficzny

TS-231 Dwukanałowy korektor graficzny

SYMBOL: TS-231

Cena brutto 2310.14 PLN
netto: 1878.16 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: mała ilość
drukuj

Opis produktu

   T-231 znajduje zastosowanie, gdy przekaz audio musi być dostosowany do warunków odsłuchowych pomieszczenia, poprawy zrozumiałości mowy lub indywidualnych wymagań słuchaczy. Dzięki możliwości korekcji dźwięku w pasmach tercjowych (31 punktów regulacji, 2 niezależne kanały) uzyskujemy całkowitą swobodę w kształtowaniu charakterystyki częstotliwościowej przekazu audio. Przełączana głębokość korekcji ± 6dB lub ± 12dB. Filtry dolnoprzepustowe i górnoprzepustowe z regulowaną częstotliwością odcięcia.
    Układy automatycznej regulacji wzmocnienia oraz redukcji szumów gwarantują optymalną jakość dźwięku przetwarzanego przez TS-231.

Dane techniczne

Zasilanie 220-240V
Moc całkowita 12W
Pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz
S/N 90dB
Masa 4kg
Wymiary 19"/2U
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się