wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

TS-338 Pulpit mikrofonowy

TS-338 Pulpit mikrofonowy

SYMBOL: TS-338

Cena brutto 340.05 PLN
netto: 276.46 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

   Profesjonalny pulpit mikrofonowy TS-338 charakteryzuje się wysokimi parametrami akustycznymi, nowoczesnym wzornictwem oraz estetyką wykonania. Dzięki zastosowaniu „gęsiej szyi” użytkownik ma możliwość skierowania wkładki mikrofonowej w wymagane położenie. T-338 posiada wkładkę mikrofonową typu elektretowego o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej. Obudowa pulpitu jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS w kolorze czarnym. Wkładka mikrofonowa na gęsiej szyi jest przłączana do podsatawy pulpitu za pomocą złącza  XLR. Aktywowanie pulpitu sygnalizowane jest przez zaświecenie diody na panelu frontowym oraz ringu świetlnego u nasady wkładki mikrofonowej. W zestawie Przewód XLR - XLR/Jack 6.3 o długości 8,0 m. Pulpit zasilany jest napięciem 3V (2 x AAA) lub napięciem fantomowym 48V.

Dane techniczne

Impedancja wyjściowa 75 Ω
Pasmo przenoszenia 40 Hz- 16 kHz
Czułość -40 dB
Zasilanie 2 x AAA lub fantom +48 V
Wymiary 115x145x464mm
Masa 1.2kg
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się