wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

U-22R Dwukanałowy odiornik mikrofonów bezprzewodowych

U-22R Dwukanałowy odiornik mikrofonów bezprzewodowych

SYMBOL: U-22R

  

Cena brutto 619.60 PLN
netto: 503.74 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: średnia ilość
drukuj

Opis produktu

   Wyskiej klasy odbiornik podwójnego mikrofonu bezprzewodowego pracujący w paśmie UHF w paśmie 614 - 665 MHz. Układ stabilizacji PLL. Dwa symetryczne wyjścia XLR i jedno niesymetryczne Jack 6.3. Anteny ze złączem TNC na panelu tylnym. Wyświetlacz LCD dla każdego kanału. W komplecie zasilacz sieciowy. Obudowa z tworzywa ABS.

Dane techniczne

 Zakres częstotliwości 614-665 MHz 
 Pasmo audio 40 Hz - 20 kHz 
 Dynamika 100 dB
 Zniekształcenia < 0,5%
 Zasilanie 12-16V DC/ 0,3A
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Od 2019 roku systemy ITC nagłaśniają sklepy sieci BIEDRONKA.

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się