wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Wzmacniacze miksujące

Wzmacniacze miksujące stanowią bardzo często bazowe, centralne urządzenie w prostszych systemach nagłaśniających budowanych w technice 100V. Mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczba źródeł nie jest zbyt duża, a cały nagłaśniany obszar stanowi jedną strefę nagłośnienia. Stosuje się je więc w nagłaśnianiu stacji benzynowych, sklepów, restauracji, w nagłaśnianiu obiektów usługowych, niewielkich przychodni i tym podobnych. Wzmacniacze te wyposażone są najczęściej w 4-6 wejść podzielonych na te dla sygnałów mikrofonowy i sygnałów o poziomach tzw. liniowych (AUX, LINE). W niektórych wzmacniaczach miksujących standard wejść jest przełączalny, a są także takie, gdzie wejścia mikrofonowe mogą być opcjonalnie zaopatrzone w zasilanie fantomowe. Większość wzmacniaczy miksujących 100V posiada też wyjścia prądowe 4-16 Ohm, pamiętać jednak należy o tym, by nie używać jednocześnie wyjść 100V i wyjść prądowych. Zdecydowana większość radiowęzłowych wzmacniaczy wyposażona jest w system priorytetów, który przypisuje nadrzędne znaczenie niektórym wejściom (zwykle MIC 1 i EMG – emergency w odpowiedniej kolejności). Oznacza to, że specjalny system VOICE zainstalowany w tych wzmacniaczach, po wykryciu sygnału użytecznego na którymś z wejść priorytetowych automatycznie wycisza sygnały z wejść o niższych priorytetach. Co do obudów – wzmacniacze miksujące 100V najczęściej montowane są w obudowach do zabudowy w szafach instalacyjnych RACK 19”. Ale w ofercie ITC-Audio znajdują się także wzmacniacze w obudowach typu „desk top” (szczególnie te o mniejszych mocach). Dobierając moc wzmacniacza pracującego w technice 100V pamiętać należy o tym, że nie może ona być mniejsza, niż suma nominalnych mocy głośników pracujących w linii głośnikowej obsługiwanej przez wzmacniacz.

Strony 1 z 2
Strony: [1] [2] »
T-10AP Wzmacniacz miksujący 10W T-10AP Wzmacniacz miksujący 10W

SYMBOL: T-10AP
cena brutto 756.35 PLN
T-20AP Wzmacniacz miksujący 20W T-20AP Wzmacniacz miksujący 20W

SYMBOL: T-20AP
cena brutto 1030.66 PLN
T-35M Wzmacniacz miksujący 35W T-35M Wzmacniacz miksujący 35W

SYMBOL: T-35M
cena brutto 1043.57 PLN
T-60M Wzmacniacz miksujący 60W T-60M Wzmacniacz miksujący 60W

SYMBOL: T-60M
cena brutto 1043.57 PLN
T-221AP Wzmacniacz instalacyjny 2x20W Kl. D T-221AP Wzmacniacz instalacyjny 2x20W Kl. D

SYMBOL: T-221AP
cena brutto 887.09 PLN
T-60C Wzmacniacz miksujący 60W. ECONOMIC T-60C Wzmacniacz miksujący 60W. ECONOMIC

SYMBOL: T-60C
cena brutto 1447.43 PLN
T-B60D Wzmacniacz miksujący 60W. Klasa D. T-B60D Wzmacniacz miksujący 60W. Klasa D.

SYMBOL: T-B60D
cena brutto 1862.90 PLN
T-60DTB Wzmacniacz miksujący 60W MP3/FM/Bluetooth T-60DTB Wzmacniacz miksujący 60W MP3/FM/Bluetooth

Wzmacniacz miksujący z modułem MP3 / Tuner FM / Bluetooth

SYMBOL: T-60DTB
cena brutto 1919.91 PLN
Strony 1 z 2
Strony: [1] [2] »
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się