wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Wzmacniacze miksujące strefowe

W szerokiej ofercie radiowęzłowych wzmacniaczy 100V ITC-Audio proponuje także wzmacniacze strefowe. Od zwykłych wzmacniaczy miksujących różnią się one tym, że na panelu tylnym posiadają złącza dla kilku linii głośnikowych 100V, a na płycie frontowej przyciski, którymi włączamy lub wyłączamy poszczególne linie. Wzmacniacze te stosujemy w sytuacjach, kiedy budujemy system wielostrefowy w takim rozumieniu, że w każdej strefie możemy łatwo włączyć lub wyłączyć nagłośnienie, jednak sam przekaz jest taki sam we wszystkich włączonych strefach. Co do doboru mocy, pamiętać należy, że moc wzmacniacza nie może być tu mniejsza od SUMY mocy wszystkich linii głośnikowych pracujących w systemie. Strefowe wzmacniacze miksujące posiadają kilka wejść z podziałem na te o poziomach mikrofonowych i liniowych. Są one też wyposażone w system priorytetów z układem typu VOICE, wyciszający automatycznie sygnały o niższych priorytetach w chwili wykrycia sygnału użytecznego na wejściu o wyższym priorytecie (MIC1, EMG). Strefowe wzmacniacze miksujące posiadają obudowy umożliwiające ich montaż w szafach instalacyjnych typu RACK 19”.

Strony 1 z 1
Strony: [1]
TI-350 Wzmacniacz miksujący 5-strefowy 350W TI-350 Wzmacniacz miksujący 5-strefowy 350W

SYMBOL: TI-350
cena brutto 3184.10 PLN
Strony 1 z 1
Strony: [1]
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się