wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Systemy nagłaśniające - T-6020 Zestaw przenośny 20W

T-6020 Zestaw przenośny 20W

SYMBOL: T-6020

Cena brutto 599.21 PLN
netto: 487.16 PLN, stawka VAT: 23%
dostępność: duża ilość
drukuj

Opis produktu

   Przenośny zestaw nagłaśniający. Kompletny zestaw w którym w jednym urządzeniu zabudowano przedwzmacniacz, wzmacniacz mocy i szerokopasmowy głośnik o mocy 20W.  Wyposażony w mikrofon bezprzewodowy VHF. Regulacja głośności i brwy dźwięku.  
Na wyposażeniu, oprócz jednostki centralnej, znajdują się:
  1. Nadajnik mikrofonu bezprzeodowego z baterią 6F22.

2. Wkładka mikrofonu bezprzewodowego z uchwytem nagłownym.
3. Wkładka mikrofonu bezprzewodowego z uchwytem krawatowym.
4. Przewód zasilania sieciowego.
5. Akumulator 12V/1,2 Ah.   

Dane techniczne

 Zasilanie

230V/50Hz

+akumulator 12V/1,2Ah 

 Moc   wyjściowa 20W 
 Wymiary 180x110x300mm 
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się