wybierz język: PLENDEFRESRUUAITCZROHU

REFERENCJE
Sieć sklepów BIEDRONKA w Polsce
Sieć sklepów LIDL w Polsce
Sieć sklepów NETTO Polska, Niemcy
czytaj więcej

UWAGA ! Dla firm instalatorskich posiadamy specjalną ofertę współpracy.
Zostań naszym Partnerem !

Źródła

 Elementem  niezbędnym w systemach rozgłaszania, o ile niejedynym przekazem jest przekaz słowny z pulpitów mikrofonowych, są źródła sygnałów audio. Najpowszechniej spotykaną funkcją w systemach radiowęzłowych, szczególnie w nagłaśnianiu restauracji, sklepów, hoteli czy biurowców, jest funkcja tzw. muzyki tła (BGM – Background Music). Jeszcze dziesięć lat temu funkcję tę implementowało się głównie poprzez zastosowanie odtwarzaczy CD i analogowych tunerów radiowych AM/FM. Dziś urządzenia te są w instalacjach nagłośnienia 100V nadal popularne, ale powoli ustępują odtwarzaczom plików MP3 z dysków USB lub kart pamięci SD oraz odbiornikom radia internetowego, czyli urządzeniom obsługującym streaming audio on line. Poza źródłami przeznaczonymi do realizowania funkcji tła muzycznego, są w niniejszym dziale przedstawione także takie, które realizować mogą rozgłaszanie uprzednio zarejestrowanych komunikatów. Funkcja ta realizowana jest w tych systemach nagłośnienia, gdzie treść komunikatu (lub brzmienie sygnału dźwiękowego) jest z góry ustalone, natomiast operator, lub pewne okoliczności (np. czas – określona godzina i minuta, wykrycie zaistnienia jakiegoś zdarzenia) mają determinować jego wyemitowanie przez głośniki. Tu także zastosowanie mają odtwarzacze MP3, jednak tylko te, które pozwalają na zewnętrze wyzwolenie rozgłaszania komunikatu (np. stykiem zwiernym) bądź zawierają oprogramowanie umożliwiające określenie harmonogramu rozgłaszania. Takie odtwarzacze mogą być urządzeniami przechowującymi tylko jeden komunikat, ale są i takie, które zapewniają możliwość zapisu w ich pamięci bardzo wielu komunikatów, wyzwalanie ich na różne sposoby (harmonogram, styki zwierne, protokół UDP) i zapewniają obsługę kolejki i drabinki priorytetów dla odtwarzanych treści. Przykłady zastosowań, do systemy nagłośnienia dla obiektów handlowych (automatyczne odtwarzanie informacji o otwieranych/zamykanych kasach, przekazywanie treści reklamowy o promocjach dnia itp.), fabryki (komunikaty o początku/końcu zmiany, o rozpoczęciu i zakończeniu przerwy), czy szkoły (gdzie coraz powszechniej systemy radiowęzłowe przejmują też funkcję dzwonka szkolnego, często o zróżnicowanym brzmieniu dla poszczególnych dzwonków).

Strony 1 z 1
Strony: [1]
T-2221 Odtwarzacz CD/MP3/USB/SD/Bluetooth + Tuner AM/FM T-2221 Odtwarzacz CD/MP3/USB/SD/Bluetooth + Tuner AM/FM

SYMBOL: T-2221
cena brutto 2661.28 PLN
DigitRadio MR1 Odbiornik radia Internetowego DigitRadio MR1 Odbiornik radia Internetowego

   DigitRadio MR1 umożliwia odbiór stacji radiowych nadawanych w Internecie.

SYMBOL: DigitRadio MR1
cena brutto 2256.48 PLN
T-6203 Generator/odtwarzacz alarmowy T-6203 Generator/odtwarzacz alarmowy

SYMBOL: T-6203
cena brutto 1922.03 PLN
T-6221 Odtwarzacz CD/MP3/USB/SD T-6221  Odtwarzacz CD/MP3/USB/SD

SYMBOL: T-6221
cena brutto 1354.29 PLN
T-6222 Tuner AM/FM T-6222 Tuner AM/FM

 

SYMBOL: T-6222
cena brutto 1419.35 PLN
AVM - MS84 Czterostrefowy procesor komunikatów AVM - MS84 Czterostrefowy procesor komunikatów

  

SYMBOL: AVM - MS84
cena brutto 6035.18 PLN
Strony 1 z 1
Strony: [1]
Ważne informacje

 

    Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem lub osobistym zapoznaniem się z produktami ITC Audio, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. W takim wypadku, abyśmy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, prosimy o uzgodnienie spotkania telefonicznie (tel. 068 347 09 25 w. 101) lub pocztą elektroniczną: jg@avismedia.pl

Publikacje

W zakładce Nowości / Publikacje znajdą Państwo dostępne katalogi produktów. Wszystkie publikacje są dostępne i nieodpłatne.  

ZADAJ PYTANIE

Korzystanie ze strony internetowej itc-pa.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się